Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 3
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży koło Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie poprzez miejscowość Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale także o problemach oraz trudnościach jakie zachodzą w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje tudzież dużo atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozciągają się na wschód i zachód zachęcają każdego roku tysiące podróżnych. Natura dookoła Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i mnóstwo różnorakich zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najdawniejszych lat jakie zna ta miejscowość. Ciekawostki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno oraz okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to ogromnie popularne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, że wielu wędkarzy zatrzymuje się tutaj aby spróbować swoich sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tejże miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach modne stało się kempingowanie.
Wielu przyjezdnych żądnych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, odpocząć pośród spowijającej przyrody oraz pospacerować wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.